Гірськолижний комплекс Плай

Місто  Спорту, Розваг та Відпочинку – комплекс “Плай” було створене для Миру, Турботи та Здоров’я. Відпочинок у Карпатах , де поєднуються мальовнича природа, відмінна екологія – відтворює характер одного Міста та безлічі Вражень.

 

Карпатська місцевість здавна притягували до себе людей даючи їм можливість відпочинку, всіх не байдужих до духовного відродження та краси природних ландшафтів.

 

Гірська екологія та повне поєднання з природою є безцінним внеском у Ваше здоров’я. Наповнюйте себе внутрішньою гармонією природи та відновлюйте сили.

 

Розташування. Гірськолижний комплекс “Плай” розташований у Сколівському районі Львівської області біля селища Плав’є, (траса Київ-Чоп) підніжжя гірського масиву Плай, на висоті 600 метрів над рівнем моря.

 

Філософія комплексу полягає у зодоволенні усіх потреб нашої підсвідомості:

 

повноцінна інфраструкта Міста – Розваг, спорту та відпочинку;

духовні потреби та традиції відроджуваності (церква Св. Архистратига Михаїла);

відновлення сил та підтримка енергії у Спортивному та Спа центрах;

лижний відпочинок та лижна школа для усіх не залежно від віку та фізичної підготовки;

повноцінний відпочинок з дітьми в горах;

відновлення історичних цінностей (музей Бойківської та Гуцульської культури);

найсучасніше обладнання конференц послуг, лижного сервісу, підйомників, спортивного та тренажерного залу;

скуштувати у расторанах смачні страви майстрів кулінарного мистецтва. Із екологічно чистих продуктів, вирощених справжніми українськими господарями на власній фермі. Вони обробляють землю та доглядають тварин так, як у давні часи. М’ясо та овочі рекомендують давати дітям, майстри своєї справи намагаються зберегти всі поживні якості продуктів.

Ми хочемо щоб ваш відпочинок був наповнений враженнями та спогадами. Відпочинок , який проходить у атмосфері казки в поєднанні з захоплюючими відчуттями та емоціями під яскраві краєвиди недоторканої Карпатської природи.

 

Офіційний сайт ГК "Плай"  http://play-karpaty.com/